Ogłoszenia Parafialne
                                                                 

 

II NIEDZIELA ADWENTU

 

5 grudnia 2021 r.

 

1. Pamiętajmy o tradycyjnym nabożeństwie adwentowej czujności, czyli RORATACH – to Msza św. sprawowana o brzasku dnia z wyjątkiem niedziel i uroczystości. W naszym kościele są odprawiane o godz. 7.00. Przybądźmy ze świecami… lampionami… tak wiele mamy dziś niebezpieczeństw i tak wiele do uproszenia.

 

2. Przed kościołem u Sióstr Bernardynek możemy nabyć na stół wigilijny pobłogosławione opłatki. Składając ofiarę wspieramy ich klasztor. Przypominamy, że również w tym roku z racji na wzrost zakażeń Siostry nie będą chodzić po mieście z opłatkami.

 

3.    W przyszłą niedzielę – 12 grudnia:

 

· Dzieci ze Świetlicy Integracyjnej „SŁONKO” będą prowadziły kiermasz własnoręcznych prac świątecznych. Dochód przeznaczony jest na wsparcie placówki.

·   Na Mszę św. o godz. 10.00 zapraszamy kandydatów do bierzmowania klas ósmych i starszych, po której spotkanie przygotowawcze.

 

4.  Matka Boża w Ikonie Częstochowskiej zakończyła peregrynację w bloku 11 na os. Kostka. Pozostał jeszcze blok 12 i zapraszam mieszkańców tego bloku o zabranie Obrazu do siebie.